RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Każdy współczesny użytkownik Internetu pragnący odnaleźć korzystną okazję cenową na zakup poszukiwanego przez siebie produktu zwraca uwagę na wysokość upustu cenowego oferowanego przez sprzedawcę.

To właśnie dla Państwa potrzeb i z myślą o naszych wszystkich Klientach stworzyliśmy przyjazny Klub Rabatowy DekoracjaDomu.pl. Przynależność do tego prestiżowego Klubu pozwoli każdemu z Was dokonywać udanych zakupów z wykorzystaniem atrakcyjnego rabatu cenowego obowiązującego tylko w naszym serwisie. Wysokość rabatu jest zależna od ogólnej wartości zamówienia.

Członkowstwo w naszym elitarnym Klubie Rabatowym jest całkowicie bezpłatne i może do niego należeć każda osoba zarejestrowana w serwisie DekoracjaDomu.pl, która dokonuje za jego pośrednictwem mniej lub bardziej regularnych zakupów. Proces rejestracyjny w Klubie jest bardzo szybki i prosty - podane dane adresowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do naliczania wysokości kwoty rabatu.

Wysokość rabatu może się różnić dla każdego z naszych członków i jest zależna od ogólnej kwoty wynikającej z sumy dokonanych zakupów w naszym serwisie. Wielkość rabatu zostaje naliczana po każdym wykonanym przez Państwa zakupie w sposób automatyczny z uwzględnieniem poniższego schematu*:

  • przy łącznej wartości zakupów - 1000 zł - rabat 3%
  • przy łącznej wartości zakupów - 1500 zł - rabat 5%
  • przy łącznej wartości zakupów - 2500 zł - rabat 7%
  • przy łącznej wartości zakupów - 5000 zł - rabat 10%
  • przy łącznej wartości zakupów - 10000 zł - rabat 15%

Oczywiście żeby móc się o tym w pełni przekonać najprostszym i zarazem najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej propozycji.

 

*Rabaty dla stałych klientów nie łączą się z  produktami przecenionymi  w kategori "promocje".

Zapisz się do news lettera

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najnowsze informacje o naszych nowych produktach i promocjach.

Product added to the cartx
Product deleted from the cartx