Szklarnie ogrodowe

view_list view_module
Szklarnia domowa na drewnianej podstawie

Szklarnia domowa na drewnianej podstawie

Cena 119,99 zł
.
Cena 119,99 zł
Ozdobna szklarenka metalowa 33x36 cm

Ozdobna szklarenka metalowa 33x36 cm

Cena 299,00 zł
.
Cena 299,00 zł
Ozdobna szklarenka metalowa 26x29 cm

Ozdobna szklarenka metalowa 26x29 cm

Cena 199,00 zł
.
Cena 199,00 zł
Sitko do przesiewania ziemi 36,5 cm

Sitko do przesiewania ziemi 36,5 cm

Cena 89,00 zł
.
Cena 89,00 zł
Pas ogrodowy na narzędzia w róże

Pas ogrodowy na narzędzia w róże

Cena 55,01 zł
.
Cena 55,01 zł

Uprawiasz rośliny, które w okresie wegetacji potrzebują specjalnego wsparcia? Potrzebujesz szklarni! W tej kategorii możesz znaleźć rozmaite konstrukcje zapewniające roślinom w nich uprawianym wyższą temperaturę i wilgotność, a także skuteczną ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i większością szkodników. Nasza oferta to szeroki wybór szklarni ogrodowych i mini szklarni balkonowych, dzięki którym Twoje rośliny będą bezpiecznie rosły, spektakularnie kwitły oraz pysznie owocowały. To konstrukcje wykonane z solidnych materiałów, maksymalnie stabilne i trwałe.

Szklarnie ogrodowe z trwałych materiałów

W szklarniach ogrodowych uprawiamy przede wszystkim warzywa i owoce. Nic przecież nie może się równać ze smakiem samodzielnie wyhodowanych nowalijek, słodkich truskawek, soczystych pomidorów, twardych ogórków, chrupiącej papryki, a także bobu, grochu czy fasoli… W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji w zakresie sposobu uprawy roślin oraz wielkości miejsca, które chcesz przeznaczyć na szklarnię – w Twoim ogrodzie możesz zainstalować tunel lub szklarnię stojącą.

Podłużne tunele chronią rośliny uprawiane bezpośrednio w gruncie. Kompaktowa szklarnia ogrodowa typu tunel zajmuje najczęściej nie więcej niż 2 metry kwadratowe. W mniejszy ogródek idealnie wpisze się stojąca szklarnia ogrodowa typu „walk in” z wygodnymi półkami. Możesz ją postawić przy ścianie domu, domku ogrodowego, wiaty lub garażu.

Wszystkie szklarnie ogrodowe w naszej ofercie zostały wyposażone w solidne metalowe konstrukcje oraz wykończone za pomocą wysokiej klasy folii, odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV. Szklarnie do ogrodu są przenośne, dzięki czemu możesz bezpiecznie składać je na zimę i ustawiać w dowolnym miejscu wiosną.

Mini szklarnie balkonowe i tarasowe

Nie masz ogrodu? Nic straconego! Przyścienna szklarnia balkonowa to doskonała alternatywa dla szklarni ogrodowej. Mini szklarnia na balkon lub taras pozwala na uprawianie owoców i warzyw w doniczkach, które możesz ustawić na kilku półkach wewnątrz specjalnej konstrukcji. Do wyboru są szklarnie na balkon w wysokościach od 80 do 150 cm wysokości, wyposażone w 2, 3 lub 4 wytrzymałe półki. Mała szklarnia balkonowa to wygodny sposób na uprawianie ulubionych warzyw i owoców nawet w sytuacji, gdy nie mamy ogródka lub ni chcemy w nim umieszczać tunelu.

Mini szklarnia na balkonie jest również gwarancją bezproblemowego dostępu do roślin, ich doglądania, podlewania i nawożenia bez konieczności schylania się czy klękania.

Ozdobne mini szklarnie do domu

Mini szklarnie parapetowe łączą w sobie funkcje praktyczną i dekoracyjną. Możesz w nich uprawiać domowe rośliny potrzebujące szczególnych warunków, na przykład kaktusy czy sukulenty, a także kawę czy malutkie i wolno rosnące palmy. W szklarenkach doskonale czują się także świeże szczepki, zwłaszcza roślin o tropikalnym pochodzeniu. Postawione na parapecie, półce czy regale stanowią oryginalną ozdobę pomieszczenia. Taka mini szklarnia sprawdzi się również wiosną i latem na osłoniętym balkonie czy tarasie.

Product added to the cartx
Product deleted from the cartx