Krzesła ogrodowe

view_list view_module
Składane krzesło z torbą różane

Składane krzesło z torbą różane

Cena 169,00 zł .
Pufa ogrodowa pień drzewa 58 cm

Pufa ogrodowa pień drzewa 58 cm

Cena 145,00 zł .
Krzesło rattanowe Kobu

Krzesło rattanowe Kobu

Cena 440,00 zł .
Krzesło rattanowe Keko

Krzesło rattanowe Keko

Cena 460,00 zł .
Krzesło K-457 rattanowe

Krzesło K-457 rattanowe

Cena 429,00 zł .
Krzesło K-456 rattanowe

Krzesło K-456 rattanowe

Cena 533,00 zł .
Rattanowe krzesło Laora

Rattanowe krzesło Laora

Cena 599,00 zł .
Rattanowe krzesło Frances

Rattanowe krzesło Frances

Cena 470,00 zł .
Krzesło ogrodowe Midas

Krzesło ogrodowe Midas

Cena 184,00 zł .
Metalowe krzesło ogrodowe

Metalowe krzesło ogrodowe

Cena 109,00 zł .

Posiadanie dużego balkonu, tarasu lub ogrodu to marzenie wielu z nas. Taka przestrzeń na świeżym powietrzu idealnie nadaje się do spędzania miło czasu z bliskimi, bez potrzeby wyjeżdżania poza miasto. Aby jednak rzeczywiście było to miejsce idealne do relaksu, musimy je odpowiednio wyposażyć w wygodne ogrodowe krzesła i inne meble ogrodowe. Czym się kierować w doborze krzeseł ogrodowych? Jakie modele krzeseł są obecnie najbardziej trendy?

Jakie krzesła wybrać: drewniane, plastikowe czy metalowe?

Jednym z podstawowych kryteriów, jakim należy się kierować przy doborze krzeseł ogrodowych, jest materiał wykonania. Ten parametr ma decydujący wpływ na trwałość wybranych produktów. Pamiętajmy o tym, że krzesła do ogrodu powinny być odporne na działanie zmieniających się warunków atmosferycznych, takich jak promienie słoneczne, deszcz czy mróz. W naszym sklepie oferujemy krzesła ogrodowe z plastiku, drewna oraz metalu. Drewniane krzesła ogrodowe są wykonane z drewna bambusowego, które jest lekkie i wytrzymałe. Przy odpowiedniej impregnacji może przetrwać zmieniające się warunki pogodowe, dlatego idealnie sprawdzi się jako wyposażenie ogrodu, tarasu czy balkonu. Ogrodowe krzesło z funkcją składania jest też praktyczne, gdyż umożliwia przechowywanie ich w okresie zimowym bez zabierania dużej ilości miejsca.

Inne krzesła nadające się do ogrodu czy tarasu to te wykonane z metalu i tworzywa sztucznego. Bez wątpienia charakteryzują się najwyższą odpornością na uszkodzenia, a metalowa konstrukcja jest lekka i wytrzymała. Siedzisko i oparcie wykonane z politenu zapewniają wygodę użytkowania. Krzesła z metalową konstrukcją z powodzeniem sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i w jadalni. Są wygodne, praktyczne i stylowe. Szczególnie eleganckim modelem krzeseł ogrodowych są wykonane z metalowej konstrukcji i rattanowego siedziska. Rattan to materiał wyglądający bardzo gustownie. Choć wymaga odpowiedniego traktowania, mimo upływu lat prezentuje się nadal atrakcyjnie. Siedzisko rattanowe jest też bardzo wygodne, zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Kolejny rodzaj krzeseł ogrodowych są krzesła plastikowe. To najbardziej popularny i najprostszy model krzeseł ogrodowych. Są tanie, odporne na zmienną pogodę, łatwe w przechowywaniu i idealne na letnie spotkania na świeżym powietrzu.

Stylowe wyposażenie ogrodu i tarasu

Dobrze dobrane krzesła ogrodowe gwarantują nie tylko wygodny kącik do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Stanowią też stylowe wyposażenie ogrodu, tarasu, bądź balkonu. Dobór mebli ogrodowych pod względem kolorystycznym wraz z elementami dekoracyjnymi pozwoli nam stworzyć naprawdę przyjemne miejsce sprzyjające odpoczynkowi i goszczeniu przyjaciół. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą krzeseł ogrodowych oraz innych elementów wyposażenia ogrodu, tarasu czy balkonu. Z pewnością znajdziecie Państwo u nas produkty, które pozwolą stworzyć przytulny i wygodny kącik na świeżym powietrzu.

Product added to the cartx
Product deleted from the cartx