Biurka dla dzieci

view_list view_module
Biurko gamingowe Forks ciemny popiel

Biurko gamingowe Forks ciemny popiel

Cena 948,99 zł .
Biurko Conti White dąb złoty

Biurko Conti White dąb złoty

Cena 329,00 zł .
Biurko gamingowe Z 140x60 Dąb Lancelot

Biurko gamingowe Z 140x60 Dąb Lancelot

Cena 750,00 zł .
Biurko młodzieżowe Grosso dąb wotan

Biurko młodzieżowe Grosso dąb wotan

Cena 499,00 zł .
Biurko Mezo wielobarwne

Biurko Mezo wielobarwne

Cena 475,00 zł .
Biurko regulowane Julia w kolorze sosny

Biurko regulowane Julia w kolorze sosny

Cena 679,00 zł .
Biurko młodzieżowe Grosso dąb złoty

Biurko młodzieżowe Grosso dąb złoty

Cena 499,00 zł .
Biurko młodzieżowe Fino dąb złoty

Biurko młodzieżowe Fino dąb złoty

Cena 259,00 zł .
Biurko młodzieżowe Fino dąb wotan

Biurko młodzieżowe Fino dąb wotan

Cena 259,00 zł .
Biurko drewniane dla dziecka białe

Biurko drewniane dla dziecka białe

Cena 269,99 zł .

Jakiego biurka potrzebuje dziecko w wieku przedszkolnym lub starsze? Przede wszystkim wygodnego oraz takiego, które zapewni mu utrzymanie zdrowej postawy w trakcie nauki, zabawy czy relaksu. Takie właśnie biurka znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Biurko dziecięce to szczególny rodzaj mebla. Młodsze dzieci spędzają przy nim sporo czasu wykonując proste prace plastyczne, a starsze ucząc się czy odpoczywając przy książce lub grach. Musi więc być na tyle duże, by pomieściło wszystkie przydatne do tych celów akcesoria. Idealne biurko dla dziecka musi zapewnić mu wygodę i komfortowe warunki w trakcie siedzenia przy nim.

Sprawdź, jakie jeszcze inne cechy powinno posiadać właściwie dobrane biurko dziecięce. Dowiedz się również, jakie modele biurek mamy w swojej ofercie i wybierz najlepszy mebel dla swojej pociechy.

Funkcjonalne i praktyczne biurka dla dziecka

Najważniejszą cechą, jaką powinno posiadać idealne biurko do pokoju dziecięcego stanowi jego funkcjonalność. Co oznacza w praktyce, że musi być ono na tyle duże, aby dziecko mogło swobodnie z niego korzystać. Funkcjonalne biurka dla dzieci to meble z szerokim blatem, a także wyposażone w dodatkowe elementy jak:

  • różnego rodzaju schowki typu szuflady, szafki, regały lub półki – są one potrzebne do przechowywania przyborów szkolnych i/lub plastycznych, a także zeszytów czy książek;
  • regulowane blaty (wysokość i kąt nachylenia) – takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie blatu do wzrostu użytkownika, jak i jego innych szczególnych potrzeb.

Wybierając biurko dla dziecka, musisz też zadbać o to, aby było ono praktyczne. Chodzi o to, żeby materiał, z jakiego zostało wykonane, był odporny na ewentualne uszkodzenia czy zalanie oraz łatwy w codziennym utrzymaniu w czystości.

Biurka narożne i gamingowe dla dzieci

Właściwie dobrane biurko dla dziecka musi też być dostosowane do jego wyjątkowych potrzeb. Jeśli Twoja pociecha to pasjonat gier komputerowych idealnym wyborem będzie dla niego specjalne biurko gamingowe dziecięce. Tego rodzaju meble posiadają specyficzną konstrukcję, która uwzględnia nadstawkę na monitor, co powoduje, że blat biurka zapewnia wygodę również poza graniem, czyli w trakcie nauki.

Biurka dla dzieci powinny też być dobrane do wielkości dziecięcego pokoju. W mniejszych, a tym samym trudniej ustawny wnętrzach świetnie sprawdzą się biurka narożne. Nie zabierają one zbyt wiele wolnej przestrzeni, a dodatkowo zapewniają swobodne poruszanie po pokoju.

Biurka dziecięce, jakie oferuje sklep z meblami dekoracjadomu.pl to przystępne cenowo meble, które wyróżnia:

  • wyjątkowa trwałość – są one wykonane z wysokiej jakości materiałów jak: stal nierdzewna oraz płyty drewniane;
  • atrakcyjny i nowoczesny design – biurka dla dziewczynek utrzymane są w jasnej kolorystyce, co dodaje im lekkości, natomiast biurka dla chłopców oraz gamingowe mają ciemniejsze i wyrazistsze barwy, co podkreśla ich niecodzienne: charakter i przeznaczenie;
  • wszechstronne przeznaczenie – posiadamy w ofercie biurka gamingowe dziecięce o solidnej podstawie i konstrukcji, która uprzyjemni spędzone przed monitorem godziny; a także tradycyjne biurka dla dzieci do nauki z praktycznymi schowkami na potrzebne akcesoria;
  • świetna cena – dbamy o to, by wszystkie nasze meble dziecięce – w tym również biurka – były atrakcyjne cenowo dla naszych klientów przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości.

Zachęcamy do bliższego zapoznania z naszymi biurkami dziecięcymi i zapraszamy na udane zakupy!

Product added to the cartx
Product deleted from the cartx