Numer katalogowy: JUP1848 VA3 mstr
Lampa Wisząca Vanes w kolorze czarnym, wykonana z metalu. Oprawa na trzy żarówki E27 o max mocy 60W. Oprawa z możliwością regulacji wysokości.
Pokaż cenę
|
Kupuj co chcesz od razu i płać później bez żadnych kosztów. Złóż zamówienie w naszym sklepie, wybierz metodę płatności Przelewy24 a nastepnie opcję PayPo i dokończ proces. Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku - wyślemy przesyłke |
Lampa Wisząca posiada szklany klosz w kolorze transparentnym. Oprawa ma 39-80 cm wysokości, 77 cm szerokości oraz 20 cm głębokości. Oprawa została wykonana w stylu nowoczesnym. Oprawa sprzedawana jest beż żarówek.
Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Możesz go zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu bez podawania przyczyny.
Jak oddać produkt? To bardzo proste, wystarczy chwila!
1. Wydrukuj i wypełnij prosty formularz (PDF).
2. Spakuj i odeślij przesyłkę na adres podany w dokumencie z dołączonym formularzem.
3. Oczekuj zwrotu należności.
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE odpowiedzialny za określone obowiązki dotyczące zgodności produktu.
Nazwa własna: Jupiter Lighting
Producent: Zakład Wielobranżowy JUPITER Mieczysław Kimel
Adres: Podwójna 19, 42-202 Częstochowa, Polska
Kontakt: +48343601060 jupiter@jupiter.pl
Lampa HEMISPHERE wykonana z metalu w kolorze czarnym. Oprawa przystosowana pod 4 żarówki GX53 max 12W. Produkt z możliwością regulacji wysokości.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 14 dni
Lampa VETRO wykonana z metalu w kolorze czarnym. Oprawa przystosowana pod 3 żarówki E27 max 25W. Produkt z możliwością regulacji wysokości. Klosze w dwóch rozmiarach.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 14 dni
W magazynie: mało
WYSYŁKA 24H
Potrójna lampa wisząca OSLO w kolorze brązowym z dodatkiem drewna. Oprawa przystosowana pod trzy żarówki E27 z możliwością regulacji wysokości.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 14 dni
Lampa Wisząca Vanes w kolorze czarnym, wykonana z metalu. Oprawa na trzy żarówki E27 o max mocy 60W. Oprawa z możliwością regulacji wysokości.


