Numer katalogowy: 202645
Pokaż cenę
|
Kupuj co chcesz od razu i płać później bez żadnych kosztów. Złóż zamówienie w naszym sklepie, wybierz metodę płatności Przelewy24 a nastepnie opcję PayPo i dokończ proces. Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku - wyślemy przesyłke |
Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Możesz go zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu bez podawania przyczyny.
Jak oddać produkt? To bardzo proste, wystarczy chwila!
1. Wydrukuj i wypełnij prosty formularz (PDF).
2. Spakuj i odeślij przesyłkę na adres podany w dokumencie z dołączonym formularzem.
3. Oczekuj zwrotu należności.
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE odpowiedzialny za określone obowiązki dotyczące zgodności produktu.
Nazwa własna: Atmosphera
Producent: JJA
Adres: ZAC des Tulipes - 4 Rue Montservon, 95500 Gonesse, Francja
Kontakt: +33148658500 jja-service.qualite@jja-sa.com
Lampka Nocna MELODY wykonana ze szkła w kolorze białym. Elementem dodatkowym jest abażur w wykonany z Lnu w kolorze białym. Lampka ma 48cm wysokości.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 14 dni
Podstawa wykona z wysokiej jakości ceramiki, materiałowy abażur, idealna jako oświetlenie salonu lub sypialni
W magazynie: mało
WYSYŁKA 24H
Lampka nocna BASKET w kolorze czarnym o wysokości 44 cm. Oprawa przystosowana pod żarówkę E27. Lampka posiada czarny abażur.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 14 dni
Lampka Stołowa Egida w kolorze mosiężnym, wykonana z metalu. Oprawa na jedną żarówkę E27 o max mocy 60W. Oprawa bez możliwości regulacji wysokości.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 5 dni





