Numer katalogowy: JUP1955 BM P ms
Pokaż cenę
|
Kupuj co chcesz od razu i płać później bez żadnych kosztów. Złóż zamówienie w naszym sklepie, wybierz metodę płatności Przelewy24 a nastepnie opcję PayPo i dokończ proces. Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku - wyślemy przesyłke |
Lampa Podłogowa posiada abażur z materiału w kolorze czarnym. Oprawa ma 177 cm wysokości, 50 cm szerokości oraz 50 cm głębokości. Lampa podłogowa wykonana w stylu klasycznym. Światło rozchodzi się w kierunku góry oraz dołu. Cześć światła może przepnikać przez klosz na boki. Oprawa sprzedawana jest beż żarówek.
Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Możesz go zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu bez podawania przyczyny.
Jak oddać produkt? To bardzo proste, wystarczy chwila!
1. Wydrukuj i wypełnij prosty formularz (PDF).
2. Spakuj i odeślij przesyłkę na adres podany w dokumencie z dołączonym formularzem.
3. Oczekuj zwrotu należności.
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE odpowiedzialny za określone obowiązki dotyczące zgodności produktu.
Nazwa własna: Jupiter Lighting
Producent: Zakład Wielobranżowy JUPITER Mieczysław Kimel
Adres: Podwójna 19, 42-202 Częstochowa, Polska
Kontakt: +48343601060 jupiter@jupiter.pl
Nowoczesna lampa podłogowa z trzema regulowanymi reflektorami na smukłym metalowym stelażu zapewniająca funkcjonalne oświetlenie do salonu, sypialni lub gabinetu.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 5 dni
Lampa podłogowa MOBY w kolorze czarnym o wysokości 245 cm oraz szerokości 190 cm. To idealne rozwiązanie nad każdy narożnik lub fotel.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 14 dni
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 5 dni
Lampa podłogowa z serii ECO o wysokości 139 cm w odcieniach szarego z beżem idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Włącznik został umieszczony na przewodzie. Lampa przystosowana pod żarówkę E27.
W magazynie: na zamówienie
WYSYŁKA do 14 dni

