Fontanny ogrodowe

view_list view_module
Fontanna ogrodowa Modern 38 cm

Fontanna ogrodowa Modern 38 cm

Cena 319,00 zł .
Fontanna ogrodowa Amfora 41 cm

Fontanna ogrodowa Amfora 41 cm

Cena 359,00 zł .

Bezkonkurencyjną ozdobą każdego ogrodu są rośliny. Odpowiednio skomponowanym, wielokolorowym i wielostopniowym rabatom możemy jednak dodać charakteru! Wystarczy zdecydować się na wprowadzenie do przydomowego krajobrazu oryginalnej fontanny ogrodowej. Ta funkcjonalna dekoracja zagwarantuje nam dodatkowo kojący szum wody, który będzie sprzyjał relaksowi w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne fontanny ogrodowe, zaprojektowane z fantazją, wykonane z solidnych materiałów i wykończone z dbałością o najdrobniejsze detale.

Dekoracyjne fontanny na balkon i taras

Chcesz udekorować balkon lub taras? Marzysz o fontannie, ale do tej pory nie udało Ci się znaleźć gadżetu, który pasowałby stylistycznie i gabarytowo do Twojej przydomowej strefy relaksu? Jesteś we właściwym miejscu! Małe fontanny ogrodowe z naszej oferty doskonale sprawdzają się w roli fontann na balkon czy taras. Dzięki uniwersalnemu designowi idealnie uzupełnią zarówno nowoczesne, jak i klasyczne przestrzenie.

Możesz je bezpiecznie postawić na podłodze betonowej, kamiennej, wykończonej ceramiką lub deską tarasową – w każdym zestawieniu będą rewelacyjnie się prezentować i zachowają optymalną stabilność.

Duża fontanna do ogrodu

Fontanna w ogrodzie powinna harmonijnie wpisywać się w otoczenie. Twój ogród dopiero nabiera formy i ewoluuje wraz z powoli rosnącymi krzewami i drzewami? Najlepszym wyborem będzie nowoczesna fontanna w ponadczasowym kolorze i wzorze, która na każdym etapie dopasuje się do zmieniającego się otoczenia. W tej kategorii mamy dla Ciebie mierzącą aż 90 centymetrów Fontannę Budda. To fontanna ogrodowa o prostym kształcie, z płaskorzeźbą przedstawiającą neutralną w odbiorze twarz Buddy i w brązowym kolorze, zbliżonym do koloru pni i gałęzi drzew.

To wszystko sprawia, że fontanna harmonijnie wkomponowuje się w przestrzeń. Możesz ją również obsadzić w roli głównej dekoracji fasady domu. Fontanna sprawi, że przód budynku będzie prezentował się niezwykle elegancko. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów (przede wszystkim wodoodpornego poliresingu) oraz nowoczesnej technologii – fontanna ogrodowa zachowuje stabilność wizualną przez cały okres użytkowania, skutecznie pompuje wodę w zamkniętym obiegu oraz efektownie podświetla strumienie światłem ledowym.

Jak wybrać fontannę do ogrodu, na taras lub balkon?

Projektując naszą ofertę zadbaliśmy o to, by znalazły się w niej wyłącznie fontanny ogrodowe najwyższej jakości, stworzone przez renomowanych producentów i wykonane z solidnych materiałów. Wybierając fontannę do ogrodu, na balkonu lub taras zwróć uwagę na najważniejsze parametry urządzenia.

Dla satysfakcjonującego użytkowania i bezproblemowego montażu istotne są: obieg wody (najlepiej zamknięty – to ekonomiczne i proekologiczne!), długość kabla zasilającego (pozwalająca na bezpieczne podłączenie do gniazda zasilającego i ustawienie fontanny w wybranym miejscu) oraz pobór energii elektrycznej podczas użytkowania urządzenia (im niższy, tym lepiej, oczywiście!).

Product added to the cartx
Product deleted from the cartx