Sofa Charlie Chaplin Mazine

Drewno mango, materiał żeliwo, tkanina obiciowa

Numer produktu: A00089

 • Chwilowy brak - zapytaj o dostawę tel. 500 300 762
 • Czas dostawy: Zapytaj o najbliższą dostawę
 • Wysokość | Długość: 91 cm
 • Szerokość: 155 cm
 • Głębokość: 63 cm
 • Producent:: ALURO fashion at home
 • Kolor: Czarny , Beżowy
 • Materiał: Drewno , Tkanina obiciowa , Żeliwo
4 880,00 zł / szt.

Opis

Oryginalnie prezentująca się sofa z serii Mazine. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów: żeliwa, drewna mango i tkaniny wypełnionej włóknami ognioodpornymi. Na niebanalny wygląd całości składają się poduszki z wizerunkiem Charliego Chaplina, siedzisko ozdobione motywem bicykla, a także koła przypominające szpule filmowe. Drewniane elementy o gruboziarnistej strukturze posiadają lekkie przetarcia charakterystyczne dla stylu rustykalnego oraz vintage. Mebel utrzymany w beżowej kolorystyce, która idealnie podkreśla jego starodawny charakterem. Doskonale sprawdzi się jako elegancki i funkcjonalny dodatek do salonu, nadając wnętrzu klasyczny, loftowy charakter.

Parametry dodatkowe:
materace: tkanina obiciowa, pianka o gęstości WE40
poduszki i wałki: tkanina obiciowa wypełniona włóknami ognioodpornymi

Polecamy także inne meble z tej samej kolekcji dostępne w naszej ofercie, które dobrze dopasowane pozwolą stworzyć prawdziwie unikalną aranżację w klimatach retro.

Oferty

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Koszty dostawy

Zapytaj o produkt

Zwrot i wymiana

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:


 • pisemnie na adres: Qubuss Jakub Kidawa , ul. Równoległa 76/80 42-216 Częstochowa;

 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwroty@dekoracjadomu.pl;

 • Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w zakładce ZWROTY I WYMIANA.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jeśli chcesz wymienić produkt, zwróć go , a następnie złóż nowe zamówienie.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Równoległa 76/80 42-216 Częstochowa, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Gwarancja

Gwarancja na produkty

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają 24 miesięczną gwarancję sklepu DekoracjaDomu.pl

Aby poznać warunki gwarancji przejdz na stronę Gwarancję i usługi posprzedażne