Lampa wisząca Lysne SINTRA fi50

Na metalowym stelażu, z abażurem (kolor stelaża oraz abażuru do wyboru), prosimy zaznaczyć w komentarzu

Numer produktu: 14531-fi50

 • Chwilowy brak - zapytaj o dostawę tel. 500 300 762
 • Czas dostawy: Termin realizacji 3 - 7 dni
 • Dostawa: od 25,00 zł
 • Wysokość | Długość: 120 cm
 • Szerokość: 50 cm
 • Głębokość: 50 cm
 • Zasilanie: sieciowe, ~230V/50Hz
 • Kolor: Wielokolorowy
 • Materiał: Metal
267,99 zł / szt.
Indeks katalogowy:

Opis

Lampa wisząca SINTRA jest połączeniem klasyki z nowoczesnością. Możliwość regulacji przewodu zasilającego z pewnością pozwoli na jej uniwersalne zastosowanie od domowego zacisza, poprzez biuro, aż po przestrzenie restauracyjne, czy hotelowe. Lampę Sintra wybieramy spośród 17 kolorów abażurów oraz 3 metalowych stelaży.

* Dopłata do abażurów w kolorach szarego melanżu oraz czarnego ze złotym wnętrzem wynosi 40 zł - wybierz w AKCESORIA.

Zasilanie: 1x żarówka E27 - lampa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED.

Lampy można zamówić z większą iloscią oprawek, jednak wiąże się to z dopłatą odpowiednio: 2 x E27 – 30 zł, 3 x E27 – 35 zł, 4 x E27 – 40 zł, 5 x E27 – 45 zł - wybierz w AKCESORIA.

Wysokość abażuru: 20 cm. Szerokość abażuru: 50 cm. Gwarancja producenta - 24 miesiące.

UWAGA! Czas oczekiwania na lampę wynosi ok. 3-4 dni roboczych. Aby zamówienie mogło być zrealizowane konieczny jest wybór stelaża oraz abażuru, który prosimy wpisać w komentarzu.

W przypadku abażurów oraz oprawek wymagających dopłaty, konieczny jest wybór ich, jako akcesorium.

Oferty

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Koszty dostawy

Zapytaj o produkt

Zwrot i wymiana

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:


 • pisemnie na adres: Qubuss Jakub Kidawa , ul. Równoległa 76/80 42-216 Częstochowa;

 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwroty@dekoracjadomu.pl;

 • Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w zakładce ZWROTY I WYMIANA.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jeśli chcesz wymienić produkt, zwróć go , a następnie złóż nowe zamówienie.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Równoległa 76/80 42-216 Częstochowa, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Gwarancja

Gwarancja na produkty

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają 24 miesięczną gwarancję sklepu DekoracjaDomu.pl

Aby poznać warunki gwarancji przejdz na stronę Gwarancję i usługi posprzedażne