O firmie

Zamiłowanie do oryginalnych dodatków aranżacyjnych i chęć podzielenia się nimi z jak najszerszym gronem odbiorców, przyczyniła się do zaoferowania sprzedaży za pośrednictwem rozległej i coraz popularniejszej sieci Internetu. Prowadzony przez nas sklep i oferowana za jego pośrednictwem sprzedaż wyszukanych artykułów dekoracyjnych, zdobyła olbrzymie uznanie w oczach wszystkich naszych dotychczasowych Klientów i dostawców, z którymi stale współpracujemy.

Stawiając na ciągły rozwój prowadzonej przez nas firmy i sklepu, niezmiennie dążymy do zachowania najwyższej jakości produktów i usług oferowanych za naszym pośrednictwem. Swoją pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem pozwalającym sprostać wszelkim oczekiwaniom Klienta decydującego się na wybór jednej z wielu naszych propozycji. Olbrzymia ilość produktów znajdujących się w naszej podstawowej ofercie zapewnia dużą wszechstronność wyboru w pełni trafiającego i zaspokajającego gusta i oczekiwania naszych Klientów.

Z ogromną chęcią i przyjemnością przedstawiamy Państwu obszerną kolekcję atrakcyjnych dodatków i przedmiotów wykorzystywanych w aranżacji wnętrz i przydomowych ogrodów.  Przygotowana przez nas oferta obejmuje szeroki wybór oryginalnych wyrobów z metaloplastyki oraz doskonale wykonane meble rustykalne i meble bielone. W ofercie znajdziecie Państwo również ozdoby ścienne, rzeźby i obrazy przestrzenne, w naszej propozycji nie może również zabraknąć eleganckich, stylowych lamp i wielu innych artykułów dekoracyjnych. Artykułów odpowiednio dostosowanych pod względem cenowym, jest to możliwe, ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem oferowanych przez nas wyrobów.

Odwiedziny i kupno artykułów pochodzących z naszego asortymentu to pełna przyjemność dokonywania zakupów. Każdy produkt znajdujący się w sklepie posiada aktualną grafikę i krótki, bardzo praktyczny opis. Wykorzystanie tych informacji pozwala każdemu użytkownikowi naszego sklepu na wybór i realizację swoich najbardziej odważnych planów i zamierzeń dekoracyjnych. Zapraszamy do zrealizowania swoich marzeń o dekoracyjnym wystroju pomieszczeń i ogrodów.

Kontakt

Infolinia i kontakt telefoniczny

+48 500 300 762 


Godziny pracy sklepu

Pn-Pt 8:00-16:00


Kontakt email

Dział zamówień i obsługi klienta: sklep@dekoracjadomu.pl
Dział reklamacji: reklamacje@dekoracjadomu.pl
Oferty i współpraca: partnerzy@dekoracjadomu.pl
Oferty i współpraca hurtowa: biuro@dekoracjadomu.pl
Dział dla prasy i mediów: prasa@dekoracjadomu.pl

Dane adresowe

Qubuss Jakub Kidawa
ul. Legionów 190/200
42-202 Częstochowa
Śląskie
 
Dane firmy
Qubuss Jakub Kidawa
ul. Legionów 190/200
42-202 Częstochowa
NIP: PL9491923143
REGON: 240803760
Dane konta
BRE BANK (Mbank):
87 1140 2004 0000 3002 5012 8526
BIC/SWIFT  : BREXPLPWMBK
IBAN PL87 1140 2004 0000 3002 5012 8526

 

Zapisz się do news lettera

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najnowsze informacje o naszych nowych produktach i promocjach.

Product added to the cartx
Product deleted from the cartx