Hamak Amazonas Florida Kiwi

dwuosobowy, odcień zielonego, bawełna, długość 320 cm, obciążenie 150 kg

Numer produktu: AZ-1014200

  • DOSTĘPNE (3 szt.)
  • Czas dostawy: Wysyłka 24h
  • Dostawa: od 9,90 zł
  • Wysokość | Długość: 320 cm
  • Szerokość: 120 cm
  • Kolor: Limonkowy
  • Materiał: Bawełna , Poliester
175,00 zł -9% 159,00 zł / szt.

Opis

Przedmiotem oferty jest brazylijski hamak uznanej firmy Amazonas - model Florida. Został on uszyty z ekologicznej bawełny z domieszką poliestru, jest starannie wykonany i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

Florida to wyjątkowe połączenie wygody z użytecznością. Użycie niezwykle mocnych nici o wydłużonej żywotności sprawia, że hamak jest bardzo trwały, jednocześnie nie tracąc nic ze swojej elastyczności i delikatności. Duże rozmiary oraz wzmocniona konstrukcja umożliwiająca bardziej równomierne rozłożenie ciężaru sprawiają, że z powodzeniem pomieści on nawet dwie osoby. Doskonały wybór dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu i każdego wczasowicza ceniącego sobie komfort.

Specyfikacja:
powierzchnia leżenia: 210x120 cm
maksymalne obciążenie: około 150 kg

Produkt pakowany jest w worek wykonany z tego samego materiału co hamak.

Oferty

Zamiennki

Nie znaleziono produktów opowiadających zadanym kryteriom

Koszty dostawy

Zapytaj o produkt

Zwrot i wymiana

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:


  • pisemnie na adres: Qubuss Jakub Kidawa , Jaskrów ul. Willowa 39, 42-244 Mstów;

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwroty@dekoracjadomu.pl;

  • Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w zakładce ZWROTY I WYMIANA.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jeśli chcesz wymienić produkt, zwróć go , a następnie złóż nowe zamówienie.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Jaskrów ul. Willowa 39, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Gwarancja

Gwarancja na produkty

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają 24 miesięczną gwarancję sklepu DekoracjaDomu.pl

Aby poznać warunki gwarancji przejdz na stronę Gwarancję i usługi posprzedażne