Dzwonki

view_list view_module
Żeliwny dzwonek do drzwi pies

Żeliwny dzwonek do drzwi pies

Cena podstawowa 76,00 zł -11,01 zł Cena 64,99 zł .
-14%
  • Nowość
Żeliwny dzwonek do drzwi Jeż

Żeliwny dzwonek do drzwi Jeż

Cena podstawowa 69,00 zł -8,10 zł Cena 60,90 zł .
-12%
Kołatka żeliwna do drzwi dzięcioł

Kołatka żeliwna do drzwi dzięcioł

Cena podstawowa 55,01 zł -5,11 zł Cena 49,90 zł .
-9%
Ozdobny żeliwny dzwonek do drzwi

Ozdobny żeliwny dzwonek do drzwi

Cena 59,99 zł .
Żeliwny dzwonek do drzwi Róża

Żeliwny dzwonek do drzwi Róża

Cena 69,90 zł .
Kołatka żeliwna do drzwi ptak

Kołatka żeliwna do drzwi ptak

Cena 40,00 zł .
Żeliwny dzwonek do drzwi kot

Żeliwny dzwonek do drzwi kot

Cena 85,01 zł .
Żeliwny dzwonek do drzwi z ptaszkiem

Żeliwny dzwonek do drzwi z ptaszkiem

Cena 65,01 zł .
Żeliwny dzwonek do drzwi z ptaszkami

Żeliwny dzwonek do drzwi z ptaszkami

Cena podstawowa 85,01 zł -5,11 zł Cena 79,90 zł .
-6%
Kołatka żeliwna do drzwi koń

Kołatka żeliwna do drzwi koń

Cena 37,99 zł .
Żeliwny Dzwon ścienny vintage

Żeliwny Dzwon ścienny vintage

Cena 129,90 zł .

W świecie naszpikowanym elektronicznymi gadżetami – tradycyjne dzwonki oraz kołatki do drzwi stanowią zaskakujący element wykończenia fasady domu. Możesz je umieścić przy furtce lub drzwiach frontowych, a odwiedzający Cię goście bez problemu poinformują Cię o swoim przybyciu – wystarczy, że zadzwonią lub zakołaczą! Ozdobne dzwonki i kołatki mogą również mieć wyłącznie dekoracyjny charakter.

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne dzwonki i dzwoneczki oraz niepowtarzalne kołatki do drzwi. Projektując zawartość tej kategorii dołożyliśmy wszelkich starań, by znalazły się w niej wyłącznie gadżety najwyższej jakości, doskonale zaprojektowane, solidne i trwałe.

Ozdobne dzwonki ogrodowe żeliwne

Dzwonki towarzyszą człowiekowi od wieków. Ich dźwięk miał zwracać uwagę na mówcę, był sygnałem do zachowania ciszy lub szczególnej uwagi, zwoływał członków rodziny lub społeczności, obwieszczał, że oto przybyła jakaś ważna persona. W XX wieku żeliwne dzwonki zastąpiono dzwonkami elektrycznymi, ale te tradycyjne właśnie przeżywają swój wielki „come back” w roli designerskich dekoracji fasad nowoczesnych domów.

To małe dzieła sztuki, wykonywane przede wszystkim z żeliwa. W praktyce oznacza to, że są właściwie niezniszczalne, niemal całkowicie odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Starannie odlane dzwonki żeliwne mają również donośne, ale miłe dla ucha brzmienie. Większość dzwonków jest poddawana procedurze postarzania, dzięki czemu rewelacyjnie prezentują się w dowolnych zestawieniach – zarówno na tle tradycyjnych fasad, jak i zamocowane na budynkach na wskroś nowoczesnych.

Zewnętrzne dzwonki żeliwne mocowane są na smukłych wspornikach, które do ściany montuje się najczęściej poprzez zastosowanie trzech śrub. To w zupełności wystarczy, by dzwonek stabilnie trzymał się podłoża i mógł być swobodnie i bezpiecznie używany.

Dzwoneczki na balkon i taras

Dzwonki i dzwoneczki doskonale sprawdzają się w roli tarasowej i balkonowej dekoracji. W zależności od wielkości balkonu i tarasu oraz miejsca, w którym chcesz zamontować dzwonek – możesz zdecydować się na ciężki dzwon żeliwny w stylu retro (np. z dekoracyjnymi motywami florystycznymi czy małymi ptaszkami) lub delikatne dzwonki wietrzne. Te ostatnie będą wydawać subtelne dźwięki przy każdym podmuchu wiatru, dlatego należy wybrać gadżet, którego brzmienie będzie przyjemne dla ucha.

Jeśli wnętrze Twojego domu urządzone jest w stylu industrialnym, eklektycznym lub retro – żeliwny dzwonek doskonale wpisze się w przestrzeń kuchenno-jadalnianą! Możliwość zwołania na obiad całej rodziny za pomocą dzwonka? Bezcenna!

Kołatki zamiast pukania w drzwi

Masz dość tego, że nie słyszysz gości pukających do Twoich drzwi? Solidna żeliwna kołatka rozwiąże ten problem raz na zawsze. Wystarczy zamontować ją na środku drzwi wejściowych do domu lub mieszkania, by zyskać pewność, że od tej pory usłyszysz każde pukanie. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by kołatka pełniła wyłącznie funkcję dekoracyjną. Ten rodzaj gadżetu doda charakteru każdym drzwiom wejściowym!

Product added to the cartx
Product deleted from the cartx