LAMPKI LEDOWE DOMKI POMARAŃCZOWE

Numer produktu: DH9106220

Brak (0 KPL)
 
Termin realizacji 4 - 12 tygodni
 
Dostawa od 0,00 zł
 •  
  Wysokość | Długość: 170cm
 •  
  Szerokość: 5cm
 •  
  Zasilanie: 3x AA (brak w komplecie)
 •  
  Kolor: Pomarańczowy , Różowy
 •  
  Materiał: Drewno
.
38,00 zł / KPL
Produkt niedostępny
Brak (0 KPL)
 
Termin realizacji 4 - 12 tygodni
 
Dostawa od 0,00 zł
 •  
  Wysokość | Długość: 170cm
 •  
  Szerokość: 5cm
 •  
  Zasilanie: 3x AA (brak w komplecie)
 •  
  Kolor: Pomarańczowy , Różowy
 •  
  Materiał: Drewno
.

Pomysłowa dekoracja w postaci lampek ledowych umieszczonych w drewnianych, małych domkach w kolorze pomarańczowym i różowym. Całość prezentuje się uroczo. Lampki moga być wykorzystane we wnętrzach ale pięknie prezentują sie również na tarasie czy balkonie. Oryginalna ozdoba będąca również alternatywą oświetlenia. Całość zasilana jest na baterie 3xAA.

 

Wymiary:

długość całkowita: 170cm

odległość między domkami: 17cm

wysokość domku: 7cm

szerokość domku: 5cm

odległość zasilacza do pierwszego elementu: 50cm

Brak produktów

*
*
*
[code]Odśwież

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: Qubuss Jakub Kidawa , Jaskrów ul. Willowa 39, 42-244 Mstów;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwroty@dekoracjadomu.pl;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w zakłace ZWROTY I WYMIANA.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jeśli chcesz wymienić produkt, zwróć go , a następnie złóż nowe zamówienie.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Jaskrów ul. Willowa 39, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Gwarancja na produkty

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają 24 miesięczną gwarancję sklepu DekoracjaDomu.pl

Aby poznać warunki gwarancji przejdz na stronę Gwarancję i usługi posprzedażne