DLA ARCHITEKTÓW I DEKORATORÓW WNĘTRZ

 

Współpraca z architektami i dekoratorami wnętrz

Oryginalny wystrój wnętrz to niesamowicie duży zbiór różnych, ludzkich doświadczeń skrywających tajemniczy dialog pomiędzy twórcami, artystami oraz odbiorcą. Dotarcie do wybranego odbiorcy nie zawsze jednak okazuje się łatwym i prostym zadaniem. Będąc prawdziwym mecenasem arcytrudnej sztuki dekoracji wnętrz, staramy się ułatwić komunikację pomiędzy szukającymi a wytwórcami wyjątkowych i niepowtarzalnych dodatków do wnętrz mieszkalnych oferując im wsparcie doświadczonych dekoratorów wnętrz.

Tworząc specjalny i właściwie przygotowany program, myśleliśmy o wszystkich naszych Klientach poszukujących najbardziej praktycznych i wyszukanych dodatków aranżacyjnych. Pragnąc zapewnić im w pełni profesjonalne wsparcie przygotowaliśmy jedne z najkorzystniejszych warunków współpracy dla utalentowanych projektantów wnętrz, zdolnych architektów oraz nietuzinkowych dekoratorów. Przygotowany przez nas program obejmuje wsparcie w dostępie do unikalnych i wyjątkowo ciekawych dodatków aranżacyjnych i artykułów wykorzystywanych w ponadczasowej dekoracji pomieszczeń mieszkalnych. Jeżeli jesteś jednym z dekoratorów poszukujących nowych wyzwań skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty współpracy, dzieląc się swoimi umiejętnościami i zdobywając uznanie w oczach wielu nowych Klientów.

Decydując się na współpracę z naszym serwisem, każdy z współczesnych architektów i dekoratorów wnętrz otrzymuje nadzwyczaj korzystne warunki pracy, zadowalające obie strony. Szybki kontakt poparty praktycznymi informacjami na temat dostępności artykułów w naszych magazynach zapewnia udaną atmosferę współpracy. Ponadto oferujemy korzystne rozwiązania rabatowe widoczne już podczas zakładania konta w serwisie. Decydując się na jego założenie każda nowo zarejestrowana osoba zajmująca się wystrojem i dekoracją wnętrz uzyskuje 15% upust rabatowy. Będąc czołowym liderem rynku dekoracji wnętrz proponujemy wszystkim naszym kooperantom atrakcyjne rozwiązania prowizyjne.

W celu skorzystania z możliwości, jakie daje współpraca z naszą firmą, wystarczy zarejestrować się na DekoracjaDomu.pl i po zarejestrowaniu przesłać dokumenty firmowe na adres mailowy: biuro@dekoracjadomu.pl. *

*Sklep DekoracjaDomu.pl zastrzega sobie prawo do sprawdzenia dokumentów firmy, w celu potwierdzenia przyznania rabatu.