DLA AGENCJI REKLAMOWYCH

 

Dla agencji reklamowych

Wszystkie współcześnie działające Agencje Reklamowe pragną przede wszystkim wyróżniać się w oryginalny sposób pośród coraz większej konkurencji działającej na wymagającym rynku skutecznego marketingu. Idąc zgodnie z ich oczekiwaniami przygotowaliśmy wiele praktycznych i nadzwyczaj stylowo się prezentujących artykułów w formie podarunków lub sympatycznie prezentujących się gadżetów. Dysponując obszerną bazą produktów jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne zaplecze dla potrzeb małych agencji, jak też dużych firm zarządzających realizacjami kilku projektów jednocześnie.

Naszym największym atutem jest bez wątpienia niesamowicie szeroka oferta wyszukanych i ponadczasowo wyglądających dodatków aranżacyjnych sprawdzających się w wielu, mniej lub bardziej typowych okolicznościach.

Podejmując z nami współpracę zyskujesz:

- jedne z najniższych cen stylowych artykułów,

- krótki czas realizacji zamówienia,

- profesjonalną i stojącą na bardzo wysokim poziomie obsługę,

- współpracę z pewnym i sprawdzonym partnerem,

- indywidualną propozycję cenową i sprawnie działający system organizacji towaru.

Nasz doradca będzie w stanie w wspomóc wybór właściwego produktu niezbędnego w celu zrealizowania założenia marketingowego w trakcie realizowanego projektu. W trosce o obustronne zadowolenie i korzyści zapewniamy kilku procentowe upusty cenowe.

W celu skorzystania z możliwości, jakie daje współpraca z naszą firmą, wystarczy przesłać zapytanie na adres mailowy: sklep@dekoracjadomu.pl. * lub skontaktować się z nami tel. pod numerem: 505 843 894